Jdi na obsah Jdi na menu
 


CHARMED

Charmed znamenají vlastně anglicky čarodějky...a taky, že to jsou čarodějky a rovnou tři.Celkem jsou čtyři, ale jelikož se Prue (nejstarší ze sester) rozhodla ukončit herectví ve filmu Charmed, tak tam jsou jen tři.A to sice (od nejstaršího) : Piper Halliwell, Phoebe Halliwell a Paige Mathews-Halliwell.Doposud se natočilo osm sérií, v prvních třech hráli Charmed ve složení:Prue, Piper a Phoebe. Od třetí série se k Charmedkám přidala jejich nevlastní sestra Paige, která je napůl světlonoš, protože její otec byl světlonošem, ale její matka čarodějkou, jako u dalších třech čarodějek.


datum narození

místo narození

povolání

schopnosti

série

Pru

Halliwell

28.10.1971

San Francisco

fotografka

astrální projekce, telekineze

1.-3.

Piper Halliwell

7.3.1973

San Francisco

vlastní klub P3

zmrazování času, molekulární urychlování

všechny

Phoebe Halliwell

2.11.1975

San Francisco

redaktorka

empatie, levitace, předtuchy

všechny

Paige Matthews Halliwell

2.8.1977

San Francisco

pracovní agentura

přitahování, přenášení

4.-8.

PIPER HALLIWELL

Narodila se 7.srpna 1973 v San Francisco.V jejím životě bylo i mnoho mužů mezi ně patří taky:Leo Wyatt, Jeremy Burns(čaroděj), Dan Gordon, ... Naštěstí se vdala za lea Wyatta(22.2.2001). S ním má dvě děti - Wyatt mathews Halliwell a Chris Perry. O tři roky později se s Lee rozvedla. Ze začátku pracovala v bance, později však nastoupila jako šéfkuchařka v restauraci Quake - tam ale dala později výpověď.A s pomocí sester založila vlastní klub P3. Piper je dcera Patty Halliwell a Victora Benneta, byla dříve prostřední ze sester, ale nyní je nejstarší ze sester(po smrti Prue).Po smrti Prue také dostala novou schopnost - molekurální urychlování. O Piper stáli dva muži - Leo Wyatt a Dan Gordon. Ale její srdce si získal Leo. Vdala se za něho i přes zákaz starších. V osmé sérii museli Lea zmrazit, protože si pro něho přišel anděl smrti. Tak teď Piper vychovává své děti s nadějí, že se jí Leo jednou vrátí.

herečka: HOLLY MARIE COMBS

Její matce bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po pouhých dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se však o ni matka dobře starala. Když jí bylo osm, přestěhovali se s matkou do New Yorku, kde se Holly začala ve škole učit herectví. Svou kariéru začala v deseti letech vystupováním v televizních reklamách. V třinácti letech si zahrála malou roli ve folmu Sweet Hearts Dance, kde hrály třeba Don Johnson a Susan Sarandonová. Další role hrála třeba v New York Stories, The Guiding Light a As the World Turns. Pokud vám předchozí filmy stejně jako mě vůbec nic neříkali, tak si ji určitě vybavíte jako Kimberly Brockovou v Picket Fences.

PHOEBE HALLIWELL

Narodila se 2.listopadu 1975 v San Franciscu. Pracuje jako redaktorka v Bay Mirror. Mezi její schopnosti patří: empatie, levitace, předtuchy. Phoebe je dcera Patty Halliwell a Victora Benneta, byla dříve nejmladší ze sester, ale nyní je prostřední (po smrti Prue). Phoebe byla vždy nezodpovědná a měla sklony ke zlu a byla tak trochu rebelka, ale to se časem naštěstí vše vyřešilo. Phoebe se vrátila a dokončila úspěšně univerzitu, nato si našla práci v Bay Mirror a stala se z ní hodná, milá a inteligentní žena. První schopností, kterou Phoebe získala byly předtuchy, ale to jí bylo na boj s démony k ničemu. Tak se začala učit bojové umění a později získala i svou další schopnost levitaci. Nakonec získala empatii. její milostný život byl samý románek, ale pravá láska kterou poznala byl Cole Turner známý jako démon Balthazar. Ten se stal později zdrojem. Phoebe se nakonec s Colem vdala a měli spolu i potomka, ale bylo to démonické dítě o které stejně nakonec přišla. Cola jednou sestry zničily, ale Cole se stejně zase vrátil zpět, aby získal znovu srdce Phoebe, ale to ho však už nemilovala a Cole definitivně zničila. Další muž v jejím životě byl Jason Dean, ten vlastnil noviny, ve kterých Phoebe pracuje. Později, když se Jason dozvěděl, že je čarodějka se už neviděli. Teď Phoebe hledá dalšího muže a touží po dítěti.

herečka: ALYSSA JAYNE MILANO

Alysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby pošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení. Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku. Jedna z prvních opravdových rolí jako dcera Arnolda Schwarzeneggara ve filmu "Commando" (1985) O několik let později se objevila v další významné roli v dobrodružném filmu"Double Dragon" (1993). Následně se objevila v několika rolích svůdnice v erotických thrillerech "Embrace of the Vampire"(1994) , "Poison Ivy "(1995) a filmu, který nejvíce přitahoval pozornost "Fear" (1996), ve kterém si zahrála po boku Marka Wahlbergera a Reese Witherspoon. V roce 1995 se Alyssa objevila v epizodě "The Outer Limits", kde hrála mladou ženu, která přijde do kontaktu s mimozemskou formou života, která z ní udělá sexuálního štvance. Tato epizoda byla natočena ve dvou verzích, jedna pro kabelovou televizi, kde je nahá, druhá pro normální TV bez nahoty. Tato epizoda měla největší sledovanost z celé série. V komediálním dramatu "Glory Daze"(1996) se zase objevila po boku Bena Afflecka, poté opět následoval thriller " Below Utopia"(1997) s Ice-T a kouzelně neobvyklé komedii "Hugo Pool"(1997) s Malcolmem McDowellem, Seanem Pennem a Patrickem Dempsey. V 1997 Alyssa hrála v Disney filmu "Gold Rush" a poté se na plný úvazek vrátila k televizním seriálům. V "Melrose Place" hraje Jennifer Mancini, mladší sestru Michael Mancini. Byla v seriálu 2 sezóny a poté přešla do jiného seriálu producenta Aaron Spelling "Charmed"(1998). Alyssa spolu s Shannen Doherty a Holly Marie Combs hrají tři sestry, užívající jejich sílu ke konání dobra. Tento seriál je již ve třetí sezoně a stále se na kanálu WB drží ve špičce sledovanosti.

PRUDENCE HALLIWELL

Narodila se 28.října 1971 v San Francisco a zemřela 17.května 2001. Nejdříve pracovala v Aukční síni Bucklandu a později jako fotografka. Její schopnosti jsou: telekineze a astrální projekce. Prue Halliwell byla prvorozenou dcerou Patty Halliwell a Victora Benneta. její největší láska v životě byl Andy Trudeau, ten však zemřel díky démonovi. Prue chtěla s čarováním skončit, ale nakonec se rozhodla, že ve svém poslání bude nadále pokračovat. Pak potkala Jacka Sharida, ten ale odešel za prací a tak se rozešly.Prue zemřela kvůli démonovi Shaxovi.

herečka: SHANNEN DOHERTY

Narodila se jako druhé dítě Toma a Rosy Dohertyových. V sedmi letech se s rodinou přestěhovala do Los Angeles. Často se účastnila školních her a nosila dobré známky, ale byla také velmi samotářská. Raději než s ostatními dětmi trávila čas se svým otcem. Poprvé si zahrála ve filmu Otec Murphy roli Drusilly Shannon. Poté ji objevil Michael Landon a dal jí roli v "Litle House: A New Beginning", tehdy jí bylo pouhých 11 let. Hvězdou se stala díky seriálu "Our House", kde hrála spolu s Wilfordem Brimleyem a Deidrou Hallovou. Poté se neustále pohybovala mezi televizí a filmem, hrála například v komedii "Girls Just Want to have Fun" s Hellen Huntovou a Sarah Jesicou Parkerovou. Většina českých diváků si jí ovšem bude nejvíc pamatovat jako Brendu Walshovou ze seriálu Beverly Hills 90210. Díky němu se stávala stále populárnější, ale její osobní život se začal rozpadat. Čím dál více se upínala k práškům a po čtyřech letech v seriálu se jej rozhodla opustit. Poté se snažila napravit reputaci prací na dalších projektech jako byl "Almost Death" a "Mall Rats" režírovaný Kevinem Smithem. Z dalších filmů to byly třeba Noci s nepřítelem, "The Ticket" a "Friends Til the End". V roce 1998 dostala roli Prue Halliwelové v seriálu Čarodějky, kde měla hrát spolu s Lori Romovou a Holly Marií Combsovou. Lori Romová, která původně hrála Phoebe, však na poslední chvíli odešla a tak místo ní nastoupila Alyssa Milano (známá třeba z Melrose Place). Povídá se, že Alyssa a Shannen se nemají moc v lásce.

PAIGE MATTHEWS HALLIWELL

Narodila se 8.srpna 1977 v San Franciscu. Dříve pracovala jako recepční v South bay social services, dočasná zaměstnání v pracovní agentuře a také se stala ředitelkou magické škole. Paige je dcera Patricie Halliwell a jejího světlonoše Sama, to znamená, že je nevlastní sestrou Prue, Phoebe a Piper. její schopnosti jsou přetahování a přenášení. Paige ze začátku se svými sestrami nežila, protže vztah matky se světlonošem je zakázaný a tak se její matka rozhodla, že jí odloží, aby vyrůstala mimo magický svět. Paige získala adoptivní rodiče, ale ti bohužel zahynuli při autonehodě. Tam Paige poprvé použila svoji schopnost přenášení a tím si zachránila život. Přenášení zdědila po svém otci, to znamená, že je napůl čarodějka a napůl světlonoš. Za necelý rok odešla ze zaměstnání a chtěla se naplno věnovat čarodějnictví, ale to jí dlouho nevydržela, tak chtěla být zase nějaký ten čas bez kouzel, ale to se jí taky nepovedlo. A nakonec se stala ředitelkou v magické škole. I ona měla pár známostí. První známostí byl její přítel z dětství Glen Bellond. S ním se chtěla vzít, ale to jí nevyšlo. Pak se potkala s Richardem Montanou, který byl také čaroděj, ale s ním jí to taky nevyšlo. Její poslední přítel byl Kyle Brody, ale s ním jí to taky bohužel nevyšlo, protože zemřel kvůli své posedlosti pomstít se Avarům. Pak potká policistu Henryho, s nímž je šťastná a plánuje i svatbu,jak to dopadne to si musím ještě chvíli počkat...

herečka: ROSE McGOWAN

Rose se narodila francouzské matce a irskému otci, jako druhá nejstarší z šesti dětí. Vyrůstala v italské pobožné komunitě. Když jí bylo deset let celá rodina spolu se přestěhovala do Oregonu. V patnácti opustila rodinu a začala se živit sama mnoha různorodými příležitostnými pracemi, předtím než odjela do Los Angeles žila krátkou dobu na ulici. V Los Angeles začala navštěvovat uměleckou školu. A právě tady ji objevil režisér Gregg Araki. Arkai byl zaměstnán výběrem herců do rolí ve filmu, "The Doom Generation" a Rose dal roli Amy Blue. Ještě předtím si zahrála v nevýznamné roli Nory ve filmu "Encino Man" (1992). "The Doom Generetion" byl dokončen v roce 1995 a zajistil Rose poměrně dobrou pozici na další budování herecké kariéry. Této možnosti ihned využila a získala stálou práci v nízko rozpočtovém thrilleru "Kiss and Tell" (1996). Následně dostala roli v dalším thrilleru, který měl rozhodně větší rozpočet "Scream" (1996). Tento film se překvapivě stal trhákem a Rose v roli studentky Tatumy Riley získala mnoho příznivců. Po zahrání v roce 1997 v televizním filmu "Devil in the Flesh" se objevila ve dvou filmech se¨spolu s Benem Affeckem. Poté se objevila v roli dívky, která se snaží svést velice vzrušeného Jeremy Daviese ve filmu "Going All the Way" (1997), následně v thrilleru "Phantoms" (1998). O rok později získala roli v nezávislém filmu "Jawbreaker", kde sizharála s Rebeccou Gayheart.

ch1

ch3

ch4

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

liu pharmacy dgsolbvfdaccoumbnbmbq

(Lbsolosse, 11. 5. 2021 15:42)

cialis w/o perscription https://ucialisdas.com/ overnight delivery cialis

aduana viagra fcsogsaxzvofbldidofsBtjflamps

(AnooProve, 3. 5. 2021 23:08)

viagra et arginine https://llviagra.com/ anyone taken viagra

best thesis fcsgsaxzvofbldidofsBtjflampp

(AbdgProve, 30. 4. 2021 23:07)

costco pharmacy pricing https://canadianeve21.com/ - order medicine online Ventolin

online thesis writing fhsbbolthdidofsBtjflampt

(FbsfProve, 28. 4. 2021 20:13)

generic viagra online https://uspharmus.com/ Kamagra

tadalafil reviews hvgeeahdidofsBtjflampq

(BbdfVANK, 26. 4. 2021 9:13)

mexican viagra brands https://gensitecil.com/ african viagra

levitra pill picture fbdcacldidofsBtjflampn

(JbsdProve, 25. 4. 2021 23:06)

Imdur https://onlinecanda21.com/ canadian pharmacy meds

help with writing a thesis fcsgsaxzvofbldidofsBtjflampo

(AbdgProve, 23. 4. 2021 4:26)

best canadian mail order pharmacies https://canadianeve21.com/ kamagra oral jelly

Charmed

(Piper, 26. 6. 2012 20:08)

Ahojky, já vás prostě miluju!!! Jste skvělí a já bych mocmocmocmocmoc chtěla být tky čarodějkou. Nejlépe všemi!!
Ste NEJlepší!!!
Dokonce jsme s kámoškama chtěli být taky čarodějkami.
Mám dokonce i "KNIHU STÍNŮ"(vlastní výroba)
Miluju Vás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Čarodějky:))

(Natty.S, 23. 5. 2012 14:20)

Ahojky jmenuji Natty tento blog se mi moc líbí:*:D.Koukala jsem na komentáře a často tam vidím ,,že kadžý skoro každy má rád PAIGE!!Já mám svůj důvod proč nemám ráda Paige 1.Nelíbí se mi a je strašně namyšlená Prue je prostě s Piper A Phoebe nejlepší!!!Paige tam nemá co dělat!!Paige v Čarodějkách chrání jen svůj zadek jen o sebe se zajímá o nikoho jinýho ne!!!Prue ta se starala o všechny dokonce i Piper a Phoebe vychovávalá jako malá po smrti jejich matky:(:(Porstě proe je lepší tečka......

carodejka

(tyna, 6. 3. 2012 7:10)

holky kazda muze mit predtuchy,ale co zmrazit cas nebo pohybovat vecma.Ja a kamosky se staneme 3 sestrami.Ja budu myslim ze piper,

PIPER

(alka, 30. 3. 2010 14:41)

Dopadne to jinak, než si napsala o PIPER a LEOVI.Lea jí vrátí v posledním díle čarodějek.A budou spolu až do smrti, huráá

hezké

(..., 5. 3. 2010 12:44)

Jeto moc hezké, moc jsem se toho onich dozvěděla

hhhnnnůůůůůůůssssssssssss

(hnus, 31. 1. 2010 12:12)

fůůůůůůůůj mohlo by to byt lepsí neeeeeeeeeeeeeeeeeee

moc pekne

(ppp p3, 24. 9. 2009 17:34)

mas super blog moc se mi tu libi